Studio

Chceme, aby se u nás všichni cítili dobře, proto u nás najdete útulné prostory i individuální a přátelský přístup. Bohemia Fit je místo, ze kterého vždy budete odcházet s novými prožitky, informacemi, zdravějším tělem i klidnější a spokojenější myslí, ať už přijdete za relaxem nebo úlevou na některou z masáží či terapií nebo protáhnout tělo na cvičení jógy nebo pilates.

Ve studiu najdete vstupní halu s příjemným posezením, občerstvením, toaletou a zástěnou pro převlečení. Dále speciální místnost určenou k masážím či terapiím a sál pro jógu, pilates a další akce, ve kterém jsou vám k dispozici jógamatky, deky a další pomůcky ke cvičení. Prostornému sálu dominuje tapeta s relaxačním motivem přes celou stěnu a velké okno, které dovnitř pouští dostatek denního světla. 

Náš tým

V našem studiu působí skupina profesionálních lektorů, terapeutů a masérů, kteří udělají maximum pro vaši pohodu a spokojenost. Vždy se snažíme o přátelský nebo téměř rodinný přístup.

Lucie Jónová - masáže, jóga, pilates

Mé jméno je Lucie Jónová a sportuji celý život. Začalo to gymnastikou a atletikou, následoval tanec. Navštěvovala jsem sportovní základní školu i gymnázium. Před lety jsem prodělala vážný úraz zad, s jehož následky se mi podařilo vypořádat až díky cvičení pilates. To mě přivedlo k zájmu o lekce typu Body and Mind a tento zájem přerostl v předávání mých zkušeností dalším.

Kromě vedení lekcí zdravotního cvičení se věnuji také masážím. Mojí specialitou je masáž proti bolestem v zádech, která kombinuje prvky klasické masáže a Breussovy masáže páteře, při které klient cítí okamžitou úlevu od bolesti. Preferuji individuální přístup a masáže volím prakticky na míru s ohledem na aktuální stav a zdraví klienta.

Protože se mým domovem stala Čáslav a objevily se vhodné prostory pro studio na masáže a cvičení, neváhala jsem a pustila se do práce na otevření Bohemia Fit.

Lidské tělo je pro mě úžasný nástroj skrývající široké možnosti, které mě baví objevovat a pracovat s nimi.


Jiřina Pelikánová - masáže

Zkušená a citlivá masérka, která svoji práci dělá skutečně s láskou. Kromě klasických masáží má ve své nabídce ruční lymfodrenáže, těhotenskou masáž a její specialitou je čínská akupresurní masáž Tuina. Masáže u Jiřinky jsou zážitkem, který nelze popsat, je potřeba je okusit doslova na vlastní kůži.

Těhotenskou masáž nabízíme díky Jiřince jako jedni z mála, ne-li jediní v Čáslavi.


Danuše Málková - prožitkové terapie

Již mnoho let se intenzivně věnuji své masérské praxi z pohledu celostní medicíny, dopadu psychiky na fyzické tělo a ukládání nevhodných programů získaných v dětství a brzdících nás v současném rozvoji. K tomu mi nejvíce pomáhá kraniosakrální terapie. V posledních letech jsem také prodělala několik dlouhodobých intenzivních očistných kúr, půstů a seminářů na zvědomení sebe sama. Moje nová vize mě nasměrovala k léčivým hudebním nástrojům, které při masáži uvolňují psychické a fyzické bloky, očišťují od negativní energie.

Tyto nástroje vnímám jako živé bytosti, které se mnou spolupracují, chrání mě a podporují.

Mým záměrem je poskytovat při terapii klientům osobní zážitek, zvědomení a inspiraci tak, aby je mohli uchopit a použit ke své transformaci.

Každá masáž či terapie je vzájemné obdarování obou zúčastněných.


Jana Kochová - jóga

Jmenuji se Jana Kochová a jógové praxi se věnuji přibližně 10 let. Mé jogínské začátky byly čistě fyzického rázu. Až po čase jsem začala přicházet na to, jak je jóga komplexní a dokáže člověka obohatit nejen po fyzické stránce, ale i té mentální. Snažím se neustále se v této oblasti rozvíjet a budu velice ráda, když si z mé lekce odnesete cokoli, co si Vaše tělo i mysl bude zrovna žádat.


Lucie Kalčíková - jóga

Kouzlo jógy jsem objevila před více než 12 lety a postupně se propracovala až k lektorskému kurzu a lehké závislosti na širšásaně:). Na mých lekcích si užijete převážně dynamickou praxi, jógovou teorii, hudbu, ale i spoustu zábavy. Mysl nám dává prostřednictvím těla vědět, když je něco špatně. A my jí prostřednictvím ásan odpovíme, že je naopak v pořádku úplně všechno. 

Moje lekce jsou dynamičtější s plynulými a kreativními přechody mezi jednotlivými ásanami v přirozeném propojení s dechem. Vychází z tradiční jógové praxe a filozofie. Lekce je vhodná pro pokročilejší studenty, avšak není problém ji přizpůsobit i začátečníkům. 

Namaste🙏


Adriana Horváthová - posilování ve stylu pilates

Jmenuji se Adriana Horváthová a pohyb mě baví od malička. Zkusila jsem různé styly cvičení a v posledních letech mi jsou nejbližší body & mind formy cvičení.

Na lekcích budeme využívat metody pilates, zaměříme se nejen na zpevnění středu těla, zvýšení flexibility, ale budeme posilovat tělo komplexně.

Mým cílem je předat Vám radost z pohybu!

"Starat se o svoje tělo, mysl i duši a dopřát si ty nejlepší zdroje není luxus nebo rozmar. Je to základní projevení úcty a respektu k sobě samotným."