Studio

Chceme, aby se u nás všichni cítili dobře, proto u nás najdete útulné prostory i individuální a přátelský přístup. Bohemia Fit je místo, ze kterého vždy budete odcházet s novými prožitky, informacemi, zdravějším tělem i klidnější a spokojenější myslí, ať už přijdete za relaxem nebo úlevou na některou z masáží či terapií nebo protáhnout tělo na cvičení jógy nebo pilates.

Ve studiu najdete vstupní halu s příjemným posezením, občerstvením, toaletou a zástěnou pro převlečení. Dále speciální místnost určenou k masážím či terapiím a sál pro jógu, pilates a další akce, ve kterém jsou vám k dispozici jógamatky, deky a další pomůcky ke cvičení. Prostornému sálu dominuje tapeta s relaxačním motivem přes celou stěnu a velké okno, které dovnitř pouští dostatek denního světla. 

Náš tým

V našem studiu působí skupina profesionálních lektorů, terapeutů a masérů, kteří udělají maximum pro vaši pohodu a spokojenost. Vždy se snažíme o přátelský nebo téměř rodinný přístup.

Lucie Jónová - masáže, jóga, pilates

Mé jméno je Lucie Jónová a sportuji celý život. Začalo to gymnastikou a atletikou, následoval tanec. Navštěvovala jsem sportovní základní školu i gymnázium. Před lety jsem prodělala vážný úraz zad, s jehož následky se mi podařilo vypořádat až díky cvičení pilates. To mě přivedlo k zájmu o lekce typu Body and Mind a tento zájem přerostl v předávání mých zkušeností dalším.

Kromě vedení lekcí zdravotního cvičení se věnuji také masážím. Mojí specialitou je masáž proti bolestem v zádech, která kombinuje prvky klasické masáže a Breussovy masáže páteře, při které klient cítí okamžitou úlevu od bolesti. Preferuji individuální přístup a masáže volím prakticky na míru s ohledem na aktuální stav a zdraví klienta.

Protože se mým domovem stala Čáslav a objevily se vhodné prostory pro studio na masáže a cvičení, neváhala jsem a pustila se do práce na otevření Bohemia Fit.

Lidské tělo je pro mě úžasný nástroj skrývající široké možnosti, které mě baví objevovat a pracovat s nimi.


Jiřina Pelikánová - masáže

Zkušená a citlivá masérka, která svoji práci dělá skutečně s láskou. Kromě klasických masáží má ve své nabídce ruční lymfodrenáže, těhotenskou masáž a její specialitou je čínská akupresurní masáž Tuina. Masáže u Jiřinky jsou zážitkem, který nelze popsat, je potřeba je okusit doslova na vlastní kůži.

Těhotenskou masáž nabízíme díky Jiřince jako jedni z mála, ne-li jediní v Čáslavi.


Danuše Málková - prožitkové terapie

Již mnoho let se intenzivně věnuji své masérské praxi z pohledu celostní medicíny, dopadu psychiky na fyzické tělo a ukládání nevhodných programů získaných v dětství a brzdících nás v současném rozvoji. K tomu mi nejvíce pomáhá kraniosakrální terapie. V posledních letech jsem také prodělala několik dlouhodobých intenzivních očistných kúr, půstů a seminářů na zvědomení sebe sama. Moje nová vize mě nasměrovala k léčivým hudebním nástrojům, které při masáži uvolňují psychické a fyzické bloky, očišťují od negativní energie.

Tyto nástroje vnímám jako živé bytosti, které se mnou spolupracují, chrání mě a podporují.

Mým záměrem je poskytovat při terapii klientům osobní zážitek, zvědomení a inspiraci tak, aby je mohli uchopit a použit ke své transformaci.

Každá masáž či terapie je vzájemné obdarování obou zúčastněných.


Jana Kochová - jóga

Jmenuji se Jana Kochová a jógové praxi se věnuji přibližně 10 let. Mé jogínské začátky byly čistě fyzického rázu. Až po čase jsem začala přicházet na to, jak je jóga komplexní a dokáže člověka obohatit nejen po fyzické stránce, ale i té mentální. Snažím se neustále se v této oblasti rozvíjet a budu velice ráda, když si z mé lekce odnesete cokoli, co si Vaše tělo i mysl bude zrovna žádat.


Lucie Kalčíková - jóga

Kouzlo jógy jsem objevila před více než 12 lety a postupně se propracovala až k lektorskému kurzu a lehké závislosti na širšásaně:). Na mých lekcích si užijete převážně dynamickou praxi, jógovou teorii, hudbu, ale i spoustu zábavy. Mysl nám dává prostřednictvím těla vědět, když je něco špatně. A my jí prostřednictvím ásan odpovíme, že je naopak v pořádku úplně všechno. 

Moje lekce jsou dynamičtější s plynulými a kreativními přechody mezi jednotlivými ásanami v přirozeném propojení s dechem. Vychází z tradiční jógové praxe a filozofie. Lekce je vhodná pro pokročilejší studenty, avšak není problém ji přizpůsobit i začátečníkům. 

Namaste🙏


Adriana Horváthová - posilování ve stylu pilates

Jmenuji se Adriana Horváthová a pohyb mě baví od malička. Zkusila jsem různé styly cvičení a v posledních letech mi jsou nejbližší body & mind formy cvičení.

Na lekcích budeme využívat metody pilates, zaměříme se nejen na zpevnění středu těla, zvýšení flexibility, ale budeme posilovat tělo komplexně.

Mým cílem je předat Vám radost z pohybu!


Petra Martináková - masáže

Nabízím zejména klasickou sportovní a rekondiční masáž zad a šíje, kterou často kombinuji s Breussovou masáží páteře a s použitím lávových kamenů. Mým posláním je pomoci lidem cítit se dobře a žít bez bolesti.

Mimo neustálé zdokonalování se a rozšiřování masérských technik jsem nyní i ve výcviku pohybových terapií a kraniosakrální terapie. Motivací ke změně mé původní profese marketingového manažera ve velkých korporacích bylo narození mé první těžce handicapované, nyní 7leté dcery. Ze dne na den jsem se stala nejen její maminkou ale i její terapeutkou. Hledáním různých cest, jak jí pomoci, jak zůstat sama fit a nezničit si své tělo jejím neustálým přenášením, jsem se rozhodla některé z terapií vystudovat a pomáhat tak i dalším lidem.

Studio Bohemia Fit mi ihned přirostlo k srdci. Ráda Vás v něm přivítám na masáži a udělám maximum, abyste si svou návštěvu užili a odcházeli uvolnění a zrelaxovaní.

"Starat se o svoje tělo, mysl i duši a dopřát si ty nejlepší zdroje není luxus nebo rozmar. Je to základní projevení úcty a respektu k sobě samotným."