O nás


  Mé jméno je Lucie Jónová a sportuji celý život. Začalo to gymnastikou a atletikou, následoval tanec. Navštěvovala jsem sportovní základní školu i gymnázium. Před lety jsem prodělala vážný úraz zad, s jehož následky se mi podařilo vypořádat až díky cvičení pilates. To mě přivedlo k zájmu o lekce typu Body and Mind a tento zájem přerostl v předávání mých zkušeností dalším.

  Kromě vedení lekcí zdravotního cvičení se věnuji také masážím. Mojí specialitou je masáž proti bolestem v zádech, která kombinuje prvky klasické masáže a Breussovy masáže páteře, při které klient cítí okamžitou úlevu od bolesti. Preferuji individuální přístup a masáže volím prakticky na míru s ohledem na aktuální stav a zdraví klienta.


  Lidské tělo je pro mě úžasný nástroj skrývající široké možnosti, které mě baví objevovat a pracovat s nimi. 


Jiřina Pelikánová

Zkušená a citlivá masérka, která svoji práci dělá skutečně s láskou. Kromě klasických masáží má ve své nabídce ruční lymfodrenáže, těhotenskou masáž a její specialitou je čínská akupresurní masáž Tuina. Masáže u Jiřinky jsou zážitkem, který nelze popsat, je potřeba je okusit doslova na vlastní kůži.

Danuše Málková - prožitkové terapie

Již mnoho let se intenzivně věnuji své masérské praxi z pohledu celostní medicíny, dopadu psychiky na fyzické tělo a ukládání nevhodných programů získaných v dětství a brzdících nás v současném rozvoji. K tomu mi nejvíce pomáhá kraniosakrální terapie. V posledních letech jsem také prodělala několik dlouhodobých intenzivních očistných kúr, půstů a seminářů na zvědomení sebe sama. Moje nová vize mě nasměrovala k léčivým hudebním nástrojům, které při masáži uvolňují psychické a fyzické bloky, očišťují od negativní energie.

Tyto nástroje vnímám jako živé bytosti, které se mnou spolupracují, chrání mě a podporují.

Mým záměrem je poskytovat při terapii klientům osobní zážitek, zvědomění a inspiraci tak, aby je mohli uchopit a použit ke své transformaci.

Každá terapie je vzájemné obdarování obou zúčastněných.