Masáže

Klasická masáž - základní forma masáže využívající různé druhy hmatů a tření svalů s regeneračními
a blahodárnými účinky na fyzickou i psychickou stránku těla. Lze praktikovat v pomalejším příjemném tempu, jako relaxační, nebo svižněji, jako naopak masáž povzbudivou, vše je na dohodě s klientem.

Masáž lávovými kameny - tato silně uvolňující masáž využívá účinků nahřátých lávových kamenů, které mají schopnost v sobě kumulovat teplo. Jedná se o velmi příjemnou proceduru, kdy dochází
k hlubokému prohřátí celého organismu.

Havajská Lomi Lomi - havajská technika pracující s dlouhými tahy, tlaky a třením prováděnými dlaněmi
a předloktím. Masáž probíhá v příjemném pomalém rytmu s hloubkovými účinky.

Breussova masáž páteře - citlivá masáž oblasti páteře a přilehlých svalů, která může vyřešit emocionální, energetické a tělesné blokády. Podílí se na regeneraci meziobratlových plotének a je klíčem k řešení mnoha problémů pohybového aparátu. Obzvláště vhodná pro osoby se sedavým zaměstnáním.

Baňkování - tato metoda pochází z Číny. Je to starověká léčebná technika, která využívá principu přikládání baněk na vybrané části těla. Léčebného efektu je dosahováno využitím podtlaku v baňce
a tato procedura má zároveň silné detoxikační účinky.

Manuální lymfodrenáž - technika vhodná pro povzbuzení lymfatického systému a imunity. Dále pomáhá odvést přebytečnou vodu z organismu, podporuje vstřebání otoků. Manuální lymfodrenáž vždy začíná uvolněním krčních uzlin a ostatních bazálních uzlin. Poté následují jemné hmaty po směru toku lymfy, které podporují její tok. Masáž je příjemná, jemná a nebolestivá.

Těhotenská masáž - jemná relaxační masáž, uvolňuje napětí ve svalech, zmírňuje bolesti nohou a zad. Masáž se provádí v lehu na boku a je možné ji absolvovat od čtvrtého měsíce těhotenství.

Čínská Tuina masáž - obsahuje jak manuální techniky na ovlivnění kloubů, svalů a šlach, tak jemné techniky na harmonizování a podpoření toku energie čchi v hlubších vrstvách těla a orgánů. Tuina pomáhá při depresích, nachlazení, křečích a celkově restartuje tělo. V rámci masáže se využívají mimo jiné i znalosti akupunkturních bodů. Masáž se provádí přes oblečení (vezměte si tedy pohodlný oděv - ne džíny apod.).