Cvičení

Z různých druhů cvičení se v našem studiu specializujeme především na jógu a pilates pod vedením profesionálních lektorů, kteří do každé lekce vnáší svou specifickou energii a dlouholeté znalosti. Vybrat si můžete skupinové lekce podle aktuálního rozvrhu nebo nás kontaktovat pro možnost individuálních soukromých hodin

ROZVRH SKUPINOVÝCH LEKCÍ od 1. února 2024

Na skupinové lekce jógy i pilates není třeba rezervace. Všechny lekce jsou vhodné i pro začátečníky a osoby bez výrazné fyzické zdatnosti. Praktikujeme individuální přístup a každý cvičí podle svých možností. Můžete si donést vlastní podložku, nebo si ji půjčit u nás zdarma. 

Cvičíme bez bot a v pohodlném oblečení.


Jóga

Jóga je starověká indická moudrost zahrnující metody k rozvoji těla i ducha, jako je fyzické praktikování ásan, meditace, pranajáma (dechová cvičení) a samotná jógová filozofie. Cvičení jógy efektivně vyvažuje hektický způsob života, pomáhá nám najít rovnováhu a cítit se skvěle po psychické i fyzické stránce. Vyberte si z klidnějších lekcí vhodných pro začátečníky nebo zvolte dynamičtější hodinu pro pokročilejší studenty. Ukážeme vám, že jóga rozhodně není nuda. Je to životní styl, který budete milovat!


Pilates

Pilates je systém cvičení, které vás naučí, jak obnovit správné držení těla, posílit ho a naučit se s ním vědomě pracovat tak, aby byl umožněn volný pohyb bez nadměrného svalového napětí a zatěžování kloubů. Jedná se o systematické protahování a posilování s vlastní vahou, které si zpestříme pomůckami, jako jsou overbally, posilovací gumy apod. Lekce obsahují prvky protažení, rehabilitace i posílení všech svalových skupin.