Kalendář akcíManuální lymfodrenáž - zvýhodněný balíček 3 procedur!

Hledáte příjemný způsob detoxikace znovunastartování organismu. Pokud máte navíc touhu zlepšit vzhled své pokožky a potlačit celulitidu, manuální lymfodrenáž je pro vás to pravé. Tato masáž je příjemná, jemná a nebolestivá.

3 procedury zakoupené jednotlivě 2 070 Kč, v balíčku pouze 1 800 Kč

REZERVACE na telefonu 774 830 602


Novinka v naší nabídce masáží a terapií - Access Bars

Co to je? Na hlavě je 32 bodů, které při jemném dotyku rychle a snadno uvolní zablokovanou energii?

S těmito body terapeut během ošetření pracuje a jemným dotykem uvolňuje zablokovanou energii. Každý z těchto bodů ovlivňuje jinou oblast života. Odblokování energie se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu po fyzické, ale i mentální stránce.

Jak to funguje? Tyto body na hlavě jsou něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Následně na to informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko Delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Je jen na Vás, jakou změnu si dovolíte.

Jaké jsou účinky? Pomoc při bolestech různých částí těla, úleva při obtížích jako jsou migrény, alergie, astma nebo  ekzémy, nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech, uvolnění stresu a napětí, odbouraní únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie, terapie má příznivý vliv na psychické potíže jako jsou deprese, úzkosti, strachy nebo fobie, zklidnění hyperaktivity u dětí, vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni, je vhodná pro ADHD osoby a lidi trpící Alzheimerem.

Jak dlouho trvá účinek masáže? Pokud absolvujete sezení Access Bars, vaše energetické dráhy pokračují v uvolňování zablokované energie napořád, výsledek je tedy trvalý.

Pro koho je terapie vhodná a bezpečná? Prakticky neexistuje omezení. Terapii mohou absolvovat děti, dospívající, dospělí, senioři i těhotné ženy. Těhotným ženám pomáhá ke snazšímu, pohodovějšímu a rychlejšímu porodu.

Jak dlouho terapie trvá? U dospělých je to 1,5 hodiny, u dětí podle věku maximálně 1 hodinu

Běžná cena: Děti do 15 let - 600 Kč, dospělí 1200 Kč. Při zakoupení zvýhodněného balíčku 3 procedur ušetříte u dětí 300 Kč a u dospělých 600 Kč

REZERVACE na telefonu 777 891 708